20700 Черкаська обл., м.Сміла, вул.Незалежності 37, т. 4-10-52
e-mail: rvosmila@gmail.com

Головне меню

Балаклеївський дошкільний навчальний заклад № 9 «Берізка» Балаклеївської  сільської ради Смілянського району Черкаської області 

Адреса : с.Балаклея, Смілянського району, вул.Миру, 97

Телефон:  (04733) 99-196

 

 

 

 

 

 

 

Завідувач: Кононенко Ольга Павлівна.

      Дошкільний навчальний заклад № 9 «Берізка» був заснований у 1957 році. Перебував у підпорядкуванні  колгоспу  «Дружба». У 1998 році переданий у комунальну власність Балаклеївської сільської ради. У 2010 році було добудовано приміщення третьої групи для 5-тирічок на 30 місць. У 2014-2015р.р. ДНЗ став учасником проекту ЄС ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІ». У приміщенні ДНЗ проведено капітальний  ремонт системи опалення з влаштуванням електроакумуляційного обігріву.    

      Проектна потужність дошкільного закладу – 70 місць для дітей від 3 до 6(7)років.

      У дошкільному закладі функціонує три вікові групи – молодша, середня і старша. Відвідує заклад  82 дитини.

      Навчально-виховний процес в дошкільному закладі забезпечують 17 працівників: - 8 педагогів; 9- обслуговуючого персоналу, у тому числі медична сестра. На базі закладу відкрито  логопедичний пункт, працює логопед.

       Дошкільний навчальний заклад «Берізка» працює над проблемою «Формування національної свідомості, громадянської культури дошкільників, як основи їх самовираження та самореалізації». Педагогічний колектив спрямовує свою діяльність на всебічний розвиток та  морально-духовне становлення маленького громадянина, формування національної свідомості та патріотизму засобами громадянського виховання.

       У дошкільному закладі створено комфортне розвивальне середовище для всебічного розвитку дошкільників, а саме: обладнано фізкультурно – музичний зал, логопедичний куточок, етнографічні, природничі, ігрові осередки та куточки книги в кожній групі, міні-бібліотеки та  куточки СХД, різні види театрів та міні – музей писанки. Для розвитку творчих здібностей дітей функціонує вокальний гурток «Зоряний дощ».

      “Берізка”– це сучасний, прогресивний сільський навчальний заклад Смілянського району. На базі садочка щорічно проводяться методичні об’єднання та семінари для педагогів району з проблем навчання та виховання дошкільників. У 2011 році дошкільний заклад «Берізка» став дипломантом ІІ Міжнародної виставки «Сучасні навчальні заклади 2011». Педагогічний колектив був нагороджений  Почесним дипломом та пам’ятною відзнакою «Імідж освіти Черкащини». На  сучасному етапі педагогічний колектив працює над впровадженням програми «Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку».