20700 Черкаська обл., м.Сміла, вул.Незалежності 37, т. 4-10-52
e-mail: rvosmila@gmail.com

Головне меню

Будківський дошкільний навчальний заклад № 11 «Сонечко» Костянтинівської сільської ради Смілянського району Черкаської області

Адреса: с. Будки, Смілянського району,   вул. Калинова, 20.

Телефон: (04733) 9-42-28

Завідувач:Сікачина Ірина Андріївна

   Дошкільний навчальний заклад розпочав функціонування в 1960 році , як дитячий садочок колгоспу «Серп і молот». У 2001 році переданий до комунальної власності Костянтинівської сільської ради . У дошкільному закладі функціонує дві різновікові групи : молодша і середньо-старша .

   За проектною потужністю дошкільний заклад розрахований на 30 місць для дітей від 3 до 6(7) років . Відвідують заклад 52 дитини .

  Проблемне питання над яким працює заклад  - «Формування позитивної мотивації на здоровий та безпечний спосіб життя шляхом впровадження сучасних інноваційних технологій щодо фізкультурної та  оздоровчої роботи».

   Навчально – виховний процес в навчальному закладі забезпечують 12 працівників: 4 - педагоги , 8 - обслуговуючого персоналу .

   В закладі створено сучасне розвивальне середовище , обладнано фізкультурно- музичний зал , оновлено осередки  книги,  етнографічний : «Люби і знай наш рідний край».

  В закладі працюють  гуртки: «Пластилінові фантазії», «Кмітливчик», «Театралізації і драматизації».

    Дошкільний заклад забезпечений періодичними виданнями а саме : «Джміль», «Дошкільне виховання», «Палітра педагога», «Яблунька»,«Малятко» та інші.

    Проте для забезпечення рухової активності дошкільнят потрібно обладнати дитячий майданчик на подвір`ї .Опалення – газ .