20700 Черкаська обл., м.Сміла, вул.Незалежності 37, т. 4-10-52
e-mail: rvosmila@gmail.com

Головне меню

Великояблунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів   Смілянської районної ради Черкаської області

Адреса: 20745

Черкаська область, Смілянський район, с. Велика Яблунівка,

вул. Данильченка, 1,

Телефон: (04733) 9 – 45 – 46, http://vyablynivka.ucoz.net/

 

 

 

 

 

 

Директор: Іщенко Олександр Петрович.

     В кінці ХІХ ст. (1890 р.) в селі існувала церковно-приходська початкова школа. З 1890 р. – школа стала міністерська однокласна, яку збудував граф Бобринський (інша назва: графська школа). У 1901 р. за рахунок Черкаської повітової земельної управи відкрито трирічну початкову школу. З 1912 р. – школа називається: земельна початкова школа. У 1928 р. в селі була збудована семирічна школа біля залізниці.

     У 1983 р. – в с. Велика Яблунівка збудовано нову восьмирічну школу на 240 місць. З 1987 року  школа реорганізована в середню школу.

     У школі навчались Герої Радянського Союзу: Хільченко Василь; Данильченко Михайло Пилипович; Орел Микола Максимович – кандидат економічних наук, доцент; Пискун Анна Онуфріївна – кандидат філологічних наук, доцент. Зеленська Ольга Панасівна – Заслужений педагог України.

     Кількість учнів – 110.

     У школі працює 20 педагогічних працівників, з них:

  • 7 мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
  • 9 «спеціаліст першої категорії»;
  • 2 «спеціаліст другої категорії»;
  • 2 спеціалісти;
  • 2 вчителі мають педагогічне звання «старший вчитель»;
  • 1 вчитель має педагогічне звання «вчитель-методист».

    Школа працює над проблемою «Формування всебічного розвитку дитини як особистості, її нахилів, здібностей та обдарувань у процесі навчання виховання».

     У школі обладнано 14 навчальних кабінетів. До послуг учнів бібліотека, спортзал, спортивний майданчик, їдальня, майстерня, музей бойової та трудової слави, музей українських старожитностей «Українська світлиця», клас фортепіано. Обладнано комп’ютерний клас, де проводять уроки вчителі різних предметів.

      Опалення – газове.

      Для забезпечення належних умов функціонування навчального закладу необхідно провести капітальний ремонт фасаду школи та підлоги.