20700 Черкаська обл., м.Сміла, вул.Незалежності 37, т. 4-10-52
e-mail: rvosmila@gmail.com

Головне меню

Великояблунівський дошкільний навчальний заклад №12 «Яблунька»

Великояблунівської  сільської  ради  Смілянського районуЧеркаської області  

Адреса: с. Велика Яблунівка  Смілянського району, вул. Данильченка 1б.

Телефон:  (04733) 9-45-16

Завідувач : Міщенко Наталія  Іванівна

      Дошкільний навчальний заклад №12 «Яблунька» розпочав функціонування у 1953 році як відомчий дитсадок колгоспу  ім. Горького. У 2003 році переданий до комунальної власності Великояблунівської сільської ради.

      У дошкільному закладі функціонує одна різновікова група .        

      За проектною потужністю дошкільний заклад розраховано на 15  місць для дітей від 3 до 6(7)років.

      Відвідують заклад  20 дітей.

Дошкільний навчальний заклад « Яблунька» це заклад, який має художньо-естетичну спеціалізацію, спрямовану на всебічний розвиток дитини, формування основ її духовності засобами естетичного виховання.

      Проблемне завдання, над яким працює заклад – «Розвиток творчого потенціалу дитини як джерела духовності майбутнього громадянина України». В своїй роботі педагоги використовують  технологію саморозвитку М. Монтесорі.

      Навчально-виховний процес в дошкільному закладі забезпечують 7 працівників: - 3 педагоги; 2- обслуговуючого персоналу, у тому числі 2 сезонні  працівники.

      В закладі створено розвивальне середовище, обладнано фізкультурно – музичний зал, куточок  народознавства « Калиновий край», куточок художньої праці «Умілі рученята»,

куточок книги, міні – музей паперу. Працює гурток спортивно -  бального танцю.

      Проте для забезпечення  належних умов функціонування навчального закладу потрібен капітальний ремонт другої половини діючого дитячого садка. Заміна газових котлів на економні. Заміна вікон, дверей, ігрового та спортивного обладнання на та спортивному майданчиках.

Опалення – газ.