20700 Черкаська обл., м.Сміла, вул.Незалежності 37, т. 4-10-52
e-mail: rvosmila@gmail.com

Головне меню

Голов'ятинський дошкільний навчальний заклад № 13 «Сонечко» Голов'ятинської сільської ради Смілянського району Черкаської області 

Адреса: с. Голов’ятине Смілянського району, вул. Незалежності, 1

Телефон: (04733) 9-64-97

    Завідувач– Яценко Людмила Григорівна

     Дитячий садок засновано в 1960 році в пристосованому приміщенні як відомий заклад колгоспу «Родина». У 1962 році побудовано нове приміщення за типовим проектом. У 1966 році – дошкільний навчальний заклад переданий до комунальної власності Голов’ятинської сільської ради. Кількість дітей: 16

     У дошкільному навчальному закладі працює 3 педагоги:

1 – має кваліфікаційну категорію «спеціаліст» 12 тарифного розряду;

1 – «спеціаліст» 9 тарифного розряду;

1 – «спеціаліст» 7 тарифного розряду.

     Дошкільний навчальний заклад працює над проблемою: «Використання нетрадиційних технологій в образотворчій діяльності».

     На базі дошкільного закладу працює гурток образотворчого напрямку «Бджілка»

Педагоги приділяють увагу ознайомленню дітей з декоративно-прикладним мистецтвом, виховують творчу та духовно багату людину, патріотично налаштовану, дитина яка ознайомлена з історією свої країни, виросте патріотом своєї Батьківщини, громадянином, творчою, естетично освіченою особистістю.

     Протягом 2013 року в дитячому садочку був проведений капітальний ремонт внутрішніх та зовнішніх споруд. Садочок опалюється за допомогою електричної системи опалення.

     До послуг малят є спортивний, музичний зали та придбано спортивно- ігровий майданчик.

Дошкільний навчальний заклад № 13 «Сонечко» - це сучасний дошкільний заклад, що дедалі більше повертається обличчям до кожної родини. Дбає про забезпечення права дітей на здобуття дошкільної освіти створення кожному малюкові рівних з його однолітками стартових умов для подальшого навчання у школі, успішного особистісного зростання.