20700 Черкаська обл., м.Сміла, вул.Незалежності 37, т. 4-10-52
e-mail: rvosmila@gmail.com

Головне меню

     22 березня у м.Черкаси у лісовому масиві парку Соснівка проходили обласні змагання з паркового спортивного орієнтування.

  Змагання проводив Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради в лісовому масиві поблизу магазину «Лісовий» проведено обласні змагання з паркового спортивного орієнтування серед учнівської молоді. У змаганнях взяли участь 9 команд: з міст Черкаси, Сміла, Канів та Золотоніського, Корсунь-Шевченківського, Смілянського та Черкаського районів, Жашківської ОТГ, всього 74 учасники.

     Від Центру дитячої та юнацької творчості Смілянської районної ради на змагання поїхали вихованці туристсько-спортивного гуртка «Слава», що діє при Балаклеївській ЗОШ №2, керівник – Володимир Мариняк. Він підготував до змагань дев’ятьох учнів 5,6,7,8 класів.

     –   Головне, що діти взяли участь у змаганнях, отримали позитивний досвід, поспілкувалися із однолітками, подивились на рівень підготовки інших команд, – розповідає керівник гуртка «Слава» Володимир Мариняк. – Нам дали карти, на яких були відмічені контрольні пункти. Треба було пройти всі місця, знайти всі пункти. Ми показали середній результат. А наші дівчатка зайняли хороші місця у своїх категоріях. Діана Харченко – 4 місце, Дарина Пономарчук – 6 місце. Наступні змагання будуть восени, ми краще підготуємось.

      Центр дитячої та юнацької творчості і Володимир Мариняк висловлюють особливу подяку спонсорам, які допомогли відправити дітей на змагання. Велика вдячність небайдужим підприємцям – Ігорю Придатку, Віталію Левченку, Станіславові Придатку.