20700 Черкаська обл., м.Сміла, вул.Незалежності 37, т. 4-10-52
e-mail: rvosmila@gmail.com

Головне меню

Ковалиський дошкільний навчальний заклад № 14 «Ромашка»  Ковалиської сільської ради Смілянського району Черкаської області

Адреса: с. Ковалиха, Смілянського району,   вул. Центральна, 11.

Телефон: (04733) 9-54-03

    Завідувач : Коломієць Алла Михайлівна.

  Дошкільний навчальний заклад № 14 «Ромашка» функціонує у с. Ковалиха з 1959р. З 2003р. перебуває на балансі Ковалиської сільської ради, та утримується при її активній підтримці та сприянні.

У закладі функціонує одна різновікова група з 23 дітей.

В дошкільному закладі працює 2 педагоги із них : 

1 - «спеціаліст» 12-го тарифного розряду

2 - «спеціаліст» 9-го тарифного розряду.

    Дошкільний  навчальний заклад розміщений у пристосованому приміщенні і розрахований на 25 місць.  Опалення у дошкільному навчальному закладі  - газ.

   Основна тактика діяльності педагогів навчального закладу з дітьми, колегами, батьками-      співробітництво, яке базується на доброзичливому відношенні один до одного.

    Педагоги закладу використовують елементи інноваційних технологій. Зокрема, подобається малюкам працювати з логічними блоками Є. Дьєнеша , що допомагає  у вивченні кольору, геометричних фігур. На заняттях по фізкультурі практикуються елементи системи М. Єфименка. А саме: динамічні заняття, театралізації, коли вихованці виконують певні ролі (пожежників, міліціонерів, фізкультурників тощо). Використання елементів системи М. Монтессорі по сенсорному вихованню.

Основна мета і завдання Ковалиського дошкільного навчального закладу - виховати здорову, гармонійно розвинену особистість, при умові -  пізнати дитину, бачити її індивідуальний світ, дістати уявлення про індивідуальні особливості кожного вихованця.

Навчально-виховна робота з дошкільниками в дошкільному закладі здійснюється педагогами за двома напрямами: 

- формування особистості під час занять та в повсякденному житті, в основі якої лежить практична діяльність дитини;

- робота з обдарованими дітьми, де забезпечується індивідуальна, творча активність дітей у малих групах за блоками діяльності: образотворчої, мовленнєвої, театральної.

    Колектив ДНЗ добре розуміє роль сім'ї у вихованні дитини дошкільного віку, тому тісно з ними співпрацює. Завдяки спільній роботі педагогів та батьків вирішена проблема стовідсоткового охоплення дітей - п'ятирічок дошкільною освітою з року в рік. Щорічно проводяться батьківські збори (вересень, травень), діє батьківський комітет, прижились такі форми роботи з батьками як «День відкритих дверей» (щоквартально), індивідуальні консультації, дні добрих справ, коли батьки відгукуються допомогти під час ремонту, озеленення території. виховання дітей у сім'ї. Батьки приймають активну участь у святах, які організовуються у дитсадку.

    У дошкільному  закладі працює гурток «Умілі рученята».