20700 Черкаська обл., м.Сміла, вул.Незалежності 37, т. 4-10-52
e-mail: rvosmila@gmail.com

Головне меню

Малостаросільський дошкільний навчальний заклад № 18 «Вишенька»

Малостаросільської сільської ради Смілянського району Черкаської області

Адреса: с. Мале Старосілля, Смілянського району,

Черкаської області,  вул. Новоселів, 13

Телефон: (04733) 9-97-18

Завідувач: Дячук Інна Леонідівна

Дошкільний навчальний заклад побудований у 1967 році і знаходився у підпорядкуванні радгоспу «Смілянський». В 1996році дитсадок переданий до комунальної власності Малостаросільської сільської ради.

Кількість дітей – 22.

У дошкільному навчальному закладі працює  3 педагога, із них: 2 – «спеціаліст» 9-го тарифного розряду та 8-го тарифного розряду, 1- «спеціаліст» 12 тарифного розряду.

Педагогічний колектив дошкільного навчального закладу, враховуючи сучасні пріоритети, працює над проблемним питанням: «Патріотичне виховання у контексті розвитку духовного потенціалу особистості дитини дошкільного віку».У   садочку  оновлено народознавчий осередок кожен тиждень розпочинаємо підняттям прапора під виконання дітьми Гімну України.

Організовуються веселі святкування народних свят. Протягом цього року в садочку проведено капітальний ремонт даху, замінено вікна  та двері на енергозберігаючі у ігровій  та спальній кімнатах, замінено вхідні двері. Проведено ремонт огорожі, упорядкування ігрового майданчика

Проте для забезпечення належних умов функціонування навчального закладу потрібна повна заміна та реконструкція ігрового та спортивного майданчиків. Планується будівництво альтанки, ремонт  дерев’яної підлоги в залі та спальні, та заміна плитки на підлозі та стінах в усіх приміщеннях. Нагальним питанням являється придбання комп’ютерної техніки та підключення до мережі Інтернет.