20700 Черкаська обл., м.Сміла, вул.Незалежності 37, т. 4-10-52
e-mail: rvosmila@gmail.com

Головне меню

 

 Ліщук   Сергій  Валерійович, учень 11 класу Ротмістрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ІІ місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, секція  наукове відділення   «Історії»,  секція «Всесвітня історія», тема роботи: «Зовнішньополітичне становище в Російській імперії за час правління Олександра І (1801-1825рр.)», науковий керівник Малік Наталія Володимирівна, керівник гуртка військово-патріотичного виховання  «Пам'ять»  Ротмістрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

 

 Поляруш Дмитро Юрійович, учень 11 класу Ротмістрівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів – ІІІ місце в  обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, секція  наукове відділення   «Історії»,  секція « Історичне краєзнавство», тема роботи «Культурно-освітня сфера села Ротмістрівка у ХХ столітті»,  науковий керівник Поліщук Ольга Іванівна, учителька історії Ротмістрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

 

 Зеленська    Марина Сергіївна, учениця 10 класу Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – дипломант обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, наукове відділення «Філософії та суспільствознавства»,  секція «Журналістика», тема дослідження «Промоція телевізійних каналів у соціальних мережах», науковий керівник Труш Ірина Вікторівна, учителька англійської мови Костянтинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів

 

 Притула Світлана Михайлівна, учениця 8 класу Плескачівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – дипломант обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, наукове відділення «Хімії та біології», секція «Загальна біологія», тема дослідження «Визначення якості меду різних сортів. Соціологічні дослідження з використанням меду в межах села Плескачівка», науковий керівник Чичук Ірина Анатоліївна, учителька біології Плескачівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

 

 Ткаленко Юрій Володимирович, учитель фізичного виховання Балаклеївської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім.Є.Гуглі,  переможець ІІІ етапу та  лауреат Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2012», керівник та тренер  шкільної команди «Котигорошко»,  чотирнадцятиразовий переможець обласного етапу гри-випробування «Котигорошко».

 
 
 
 
 
 
 
 Дубовик Віталія Олександрівна, учитель біології, голова профкому Санжариської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  – переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на кращого профспілкового лідера-жінку в номінації “Краща молода жінка (віком до 35 років)”.
 
 
 
 
 
 
 
 
 Рій “Терен» Тернівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – у 2011 році - переможець обласного етапу гри «Сокіл» («Джура»), у 2012 – призери Всеукраїнського конкурсу «Сокіл» («Джура») здобули призові  місця; 2014 рік - І місце в обласному етапі гри "Сокіл" (Джура)

 

                               

 Позашкільний навчальний заклад - Центр дитячої та юнацької творчості посів І місце в обласному рейтингу результативності роботи гуртків еколого-натуралістичного напрямку.

 

 

 Мусієнко Ярослав  Олександрович, учень  10 класу Великояблунівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів, переможець обласної олімпіади з трудового навчання  (ІІ місце) в 2011-2012 навчальному році та переможець обласної олімпіади з трудового навчання (ІІІ місце) в 2012-2013 навчальному році. Стипендіат Смілянської районної ради.
 
 

 Мех Юлія Олександрівна, учениці 10 класу Балаклеївської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1ім.Є.Гуглі, переможець районних олімпіад 2013 року з англійської мови, біології, екології, інформатики та інформаційних технологій, переможець обласної олімпіади з екології, 2013 рік – ІІІ місце.Стипендіат Смілянської районної ради.

 

 Недоступ Владислав Володимирович, учень 11 класу Балаклеївської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 ім.Є.Гуглі, переможець районного конкурсу «Мої права» - у 2012, 2013 роках, переможець обласних олімпіад  з правознавства: 2012 рік – ІІ місце; 2013 рік – ІІІ місце, переможець районного етапу МАН 2012 року, ІІ місце в обласному конкурсі "Знавці права" - 2014 рік 

 

 
 Панасенко  Юля, учениця 11 класу   Ротмістрівської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів, переможець   ІІІ етапу   конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт   членів  МАН в 2012-2013 навчальному році
 
 
 
 
 
 
 
 Труш Ірина  Вікторівна, учитель іноземної мови Костянтинівської спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів.
 
 
 
 
 
 
 
 
 Дмитренко Тетяна, учениця 8 класу Балаклеївської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. Є.Гуглі, ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі IV етапу ім. Петра Яцика та нагороджена премією президента України, а наставник - Дмитренко Галина Михайлівна - грошовою премією; ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури; ІІІ місце у Всеукраїнському фестивалі "Юних селекціонерів".
 
 
 
 
 Безнос Яна, учениця Костянтинівської спеціалізованої школи, ІІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді з фізики.
 
 
 
 
 
 
 
  Демиденко Олександр, учень Теклинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, ІІІ місце у Всеукраїнському етапі крнкурсу "Зоологія і тваринництво" (керівник Олійник Тетяна Миколаївна). 
 
 
 
 
 
 
 Минько Ева, учениця Балаклеївської ЗОШ І-ІІ ст. № 3, переможниця Всеукраїнської науково-практичної конференції "Мовне обличчя Шевченкового краю".