20700 Черкаська обл., м.Сміла, вул.Незалежності 37, т. 4-10-52
e-mail: rvosmila@gmail.com

Головне меню

Виявлення юних обдарувань, створення умов для розквіту їхніх талантів – основна місія Центру дитячої та юнацької творчості Смілянського району. Педагогічний колектив закладу особливу увагу приділяє розвитку творчих здібностей вихованців.

При Сунківській загальноосвітній школі працює гурток «Вишиванка», роботою якого керує педагог-позашкільник Венцлавович Галина Іванівна. Вона вчить дітей мистецтву української народної вишивки, одному з найпоширеніших видів народної художньої творчості, передає своє вміння, оскільки сама є чудовою майстринею-вишивальницею. В школі постійно діє виставка кращих робіт гуртківців.

Достойна зміна їй підростає серед вихованців. Із задоволенням на заняття гуртка ходять як дівчатка, так і хлопчики. Серед гуртківців особливими здібностями до вишивання, тонким естетичним смаком вирізняється   Яшник Катерина, учениця 8 класу Сунківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Третій рік вона відвідує заняття гуртка «Вишиванка». За цей час не лише оволоділа навичками художньої вишивки і дивує всіх чудовими роботами, а й заявила про себе на Всеукраїнському рівні. Робота Каті «Рушничок-божничок» отримала найвищу оцінку на Всеукраїнському конкурсі-виставці з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій      край» у Києві. Цього року вишита картина «Снігур» зайняла призове місце на обласному рівні  виставки-конкурсу з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай  і люби свій край». До гуртка Катя привела своїх менших сестричку Дашу, ученицю 5 класу, і братика Дениса, учня 2 класу, щоб і вони теж навчилися вишивати. Мама Олена Андріївна всіляко сприяє захопленню своїх дітей.

Тож можна з впевненістю говорити, що доки звертаємося ми до джерел народної творчості, передаємо його від покоління до покоління, доти житиме душа народу.