20700 Черкаська обл., м.Сміла, вул.Незалежності 37, т. 4-10-52
e-mail: rvosmila@gmail.com

Головне меню

Плескачівський дошкільний навчальний заклад № 22 «Чебурашка» Плескачівської сільської ради Смілянського району Черкаської області 

Адреса: с. Плескачівка, Смілянського району,   вул. Бондаренків, 15

Телефон: (04733) 9-66-59

Завідувач: Бердник Світлана Миколаївна

     Дошкільний навчальний заклад  «Чебурашка» побудований у 1979 році як відомчий колгоспу «Червоний жовтень». Заклад був розрахований на 6 груп. Функціонував до 1992 року. З 1992 по 2000 рік в зв’язку з демографічною ситуацією і зниженням населення в мікрорайоні, заклад припинив свою діяльність. У 2000 році був переданий до комунальної власності Плескачівської сільської ради і розпочав свою діяльність.

      В дошкільному закладі функціонує одна різновікова група.

      Кількість дітей – 17.

      У дошкільному навчальному закладі працює 2 педагоги:

1 – «спеціаліст» 12-го тарифного розряду;

1 - «спеціаліст» 9-го тарифного розряду             

      Дошкільний навчальний заклад працює над проблемою «Екологічне виховання дітей шляхом експерементально – пошукової діяльності»

     Навчально-освітній напрямок дошкільного закладу –  сприяти розвитку  екологічно-доцільної            та здоров’язберігаючої поведінки у вихованців, шляхом  пошуково-дослідницької діяльності  та використанням різних форм і методів загартування. Робота  ДНЗ спрямована на зміцнення здоров’я  вихованців, формування у них життєво важливих рухових умінь і навичок, розвиток фізичних якостей, виховання інтересу до рухової активності, вироблення звичок здорового способу життя; на формування інтелектуальної, здорової, гармонійної, духовної, соціокультурної особистості.

     Проте для забезпечення належних умов функціонування навчального закладу потрібно здійснити заміну ігрового та спортивного обладнання. Оновити матеріально-технічну бази. Підключення до мережі Інтернет.