20700 Черкаська обл., м.Сміла, вул.Незалежності 37, т. 4-10-52
e-mail: rvosmila@gmail.com

Головне меню

Центр дитячої та юнацької творчості Смілянського району Черкаської області

Адреса:  20724 с.Костянтинівка Смілянського району, вул. Миру,1

Телефон:  (04733) 9-42-10

Директор:  Богатирьова Таїса Петрівна

Будинок дітей та юнацтва Смілянського району заснований у 1970 році,  не було стаціонарного приміщення, гуртки працювали на базі шкіл району. Розпорядженням голови Смілянської районної державної адміністрації від 26 січня 2004 року  № 25 утворено позашкільний навчальний заклад – Центр дитячої та юнацької творчості Смілянського району. З 2007 року ЦДЮТ працює у приміщенні Костянтинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів.У 2011-2012 навчальному  році навчанням у гуртках художньо-естетичного, науково-гуманітарного, військово-патріотичного, еколого-натуралістичного напрямків  охоплено 790 учнів загальноосвітніх шкіл району.       

У  позашкільному закладі працює  15 працівників із них.

-  2 – мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст  першої категорії»

-  1 -   «спеціаліст другої категорії»

- 11 –  "спеціалісти"

-  1 – нагороджений знаком «Відмінник освіти» .

Центр дитячої та юнацької творчості працює над проблемою «Формування суспільно-громадського досвіду особистості. Розвиток, стимулювання та реалізація її духовного і творчого потенціалу».

Педпрацівники володіють методикою використання інноваційних форм і методів навчання, інтерактивними технологіями.

Стан матеріально-технічного забезпечення дає можливість забезпечити потреби дітей в якісній освіті. Заклад забезпечений фото, аудіо та відеоапаратурою, двома комп’ютерами, принтером, сканером, музичним центром.       

Для задоволення дозвіллєвих потреб учнівської молоді ЦДЮТ організовує проведення масових  районних заходів: районний  КВК, фестивалі «Обдаровані діти Смілянщини», соціально-психологічних театрів, «Повір у себе», конкурс «Скарбничка майбуття», акції «Іграшка для друга», «Добро починається з тебе», «Юні пожежники-рятувальники», гра-випробування «Котигорошко», гра-випробування «Сокіл» («Джура»), свято до Міжнародного дня захисту дітей.

При Центрі дитячої та юнацької творчості діють дві громадські організації: Спілка дитячих та юнацьких організацій Смілянщини, КРОКС. Діє районна Рада старшокласників «Сім островів Архіпелагу дитинства».

Для забезпечення належних умов функціонування закладу у 2012 році буде завершено ремонт теплиці та продовжуватиметься оновлення матеріально-технічної бази.