20700 Черкаська обл., м.Сміла, вул.Незалежності 37, т. 4-10-52
e-mail: rvosmila@gmail.com

Головне меню

Попівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів  Смілянської районної ради Черкаської області

Адреса: 20735, с.Попівка, Смілянського району, пров. Романенка, 2А

 тел. (04733) 9-24-11, http://www.popivka-smil.edukit.ck.ua

 

 

 

 

 

 

Директор: Коломієць Людмила Миколаївна

     З 1879 року - це початкова школа сільської управи. У 1883-1903 роках - церковно­парафіяльна школа, яка була відкрита за сприянням видатного вченого І.І.Мечникова. Ольга Миколаївна, дружина Мечникова, писала: «Ілля Ілліч почав з того, що віддав свою професорську платню, одержану при виході у відпустку, на спорудження школи у нашому маєтку Попівці Київської губернії». За рішенням земства у 1912 році побудоване нове приміщення. 3 1916 року - єдина трудова семирічна школа. У 1928 році до основного приміщення були прибудовані ще 2 класні кімнати. Такою будівля залишилася до нинішнього часу.

     У школі навчались Лахно А.І. - декан філософського факультету, доцент Європейського університету у    м.Києві, має більше 20 наукових та науково-просвітницьких публікацій, підручники. Бондаренко О.А. - завідувач лабораторії центру зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості оцінювання Черкаського ОІПОПП.

     Яриніч Ю. О.- старший викладач кафедри кібернетики Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького. Кількість учнів - 47.

     У школі працює 11 учителів, із них:

  • 2 мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
  • 5 «спеціаліст першої категорії»;
  • 4 «спеціаліст»;
  • 2 вчителі мають педагогічне звання «старший учитель»;
  • 1 «Відмінник освіти України».

     Школа працює над проблемою «Оптимальне поєднання інноваційних і традиційних форм та методів роботи з метою підвищення якості уроку та його результативності». У школі 10 навчальних кабінетів, обладнані сучасними одномісними та двомісними партами. До послуг учнів бібліотека, спортивна кімната, спортивне містечко, ігровий майданчик, комбінована майстерня, їдальня, 2 квітково-казкові відпочинкові зони. Відмінники навчання являються стипендіатами СТОВу «Надія». Обладнано кімнату комп'ютерних технологій, де проводять уроки вчителі різних предметів. Усі вчителі володіють методикою використання інформаційних технологій. Для задоволення освітніх запитів дітей та учнівської молоді, в школі функціонує 5 гуртків різних напрямків, якими охоплено 100% учнів. З метою збереження енерго-паливних ресурсів в класних кімнатах та коридорі зроблені підвісні стелі та встановлено 15 металопластикових вікон. Створені 2 внутрішні санвузли.

     Школа на твердому паливі.