20700 Черкаська обл., м.Сміла, вул.Незалежності 37, т. 4-10-52
e-mail: rvosmila@gmail.com

Головне меню

Попівський дошкільний навчальний заклад № 23 «Росинка»

Попівської сільської ради Смілянського району Черкаської області

Адреса:  с.Попівка, Смілянського району, вул. Центральна, 84

Завідувач:  Вовк Людмила Дмитрівна.

      Дошкільний навчальний заклад № 23 «Росинка» розпочав функціонування у 1959 році як відомчий дитсадок колгоспу  « Пам'ять Леніна». У 2002 році переданий до комунальної власності Попівської сільської ради.

      У дошкільному закладі функціонує одна різновікова група .        

      За проектною потужністю дошкільний заклад розраховано на 15  місць для дітей від 3 до 6(7) років.

      Відвідують заклад  20 дітей.

Дошкільний навчальний заклад « Росинка» це заклад, який має спеціалізацію, спрямовану на виховання всебічного розвитку дитини та формування основ    духовно-патріотичного виховання.

      Проблемне завдання, над яким працює заклад – «Формування комунікативної та мовленнєвої компетенції дітей». В своїй роботі педагоги використовують  технологію саморозвитку схем-моделей навчання дітей описовим розповідям та лексично-граматичній роботі по методиці Т.Ткаченка та К.Крутія.

      Навчально-виховний процес в дошкільному закладі забезпечують 4 працівників: - 2 педагоги; 2- обслуговуючого персоналу та 2 сезонні  працівники.

      В закладі створено розвивальне середовище, обладнано фізкультурно – музичний зал, етнографічний куточок, куточок художньої праці «Все уміють малюки», куточок книги, міні – музей «Історія виникнення світла».

      Протягом останніх років зроблено заміну вікон, дверей, підлоги. Створені належні умови на харчоблоці (придбано електром’ясорубку, сенсорну плиту з витяжною шафою та духовкою,замінено три мийки з тумбочками та рукомийник.)

      Проте для забезпечення  належних умов функціонування навчального закладу потрібен капітальний ремонт другої половини діючого дитячого садка.  Заміна дитячих меблів,  оновлення ігрового та спортивного обладнання, облаштування  спортивного майданчика.

Опалення – тверде паливо.