20700 Черкаська обл., м.Сміла, вул.Незалежності 37, т. 4-10-52
e-mail: rvosmila@gmail.com

Головне меню

Ротмістрівський дошкільний навчальний заклад № 2 «Сонечко» Ротмістрівської сільської ради Смілянського району Черкаської області  

Адреса: с. Ротмістрівка, Смілянського району, вул. Михайлівська, 44

Телефон: 95-3-38

Завідуюча – Габиць Олександра Володимирівна

     Дошкільний навчальний заклад №2 «Сонечко» збудований у 1976 році, розпочав функціонування в квітні 1976року. Має двоповерхову будівлю , розраховану на 6 груп. З 1996 року у закладі функціонує дві різновікові групи. За проектною потужністю заклад розрахований на 51 дитину віком від 3 до 6(7)років. Відвідує заклад 46 дітей. 

    Дошкільний навчальний заклад працює над проблемою «Формування здорової, самостійної, комунікативної, розвинутої особистості». В своїй роботі педагоги використовують методику Л. Шелестової«Вчимося читати» та методику М.Єфименка «Казкова фізкультура».

     Навчально-виховний процес в дошкільному закладі забезпечують  9 працівників: з них 4-педагоги, 1-медичний працівник, 4-обслуговуючий персонал.

     В закладі створено розвивальне середовище: є спортивний зал, музичний зал, кімната з народознавства, спортивний майданчик; в групах  облаштовано ігрові зони та куточки книги. Працюють гуртки «Від звука до букви», «Умілі рученята».

     Проте для забезпечення належних умов функціонування закладу та проведення енергоефективних заходів є потреба  в заміні даху, утеплення фасаду, заміна газових котлів на економні.  Опалення – газ.