20700 Черкаська обл., м.Сміла, вул.Незалежності 37, т. 4-10-52
e-mail: rvosmila@gmail.com

Головне меню

Сунківський дошкільний навчальний заклад № 27 «Ромашка» Сунківської сільської ради Смілянського району Черкаської області

Адреса: с. Сунки, Смілянського району,   вул. Семеренівська, 6.

Телефон: (04733) 9-62-34

      Завідувач : Спесівцева  Марина  Іванівна

      Дошкільний навчальний заклад № 27 «Ромашка» заснований  у 1962 році як відомчий дитсадок колгоспу  ім. Леніна. У 2002 році переданий до комунальної власності Сунківської сільської ради.

      У дошкільному закладі функціонує одна різновікова група .        

      За проектною потужністю дошкільний заклад розраховано на 16  місць для дітей від 3 до 6(7)років.

      Відвідують заклад  22 дитини.

Дошкільний навчальний заклад «Ромашка» це заклад, який має художньо-естетичну спеціалізацію, спрямовану на всебічний розвиток дитини, формування основ її духовності засобами естетичного виховання.

      Проблемне завдання, над яким працює заклад – «Впровадження інноваційних технологій, форм і методів роботи з дітьми з художньо-естетичного розвитку».

      Навчально-виховний процес в дошкільному закладі забезпечують 7 працівників:

2 педагоги; 3- обслуговуючого персоналу,  2 сезонні  працівники.

      В закладі створено розвивальне середовище, обладнана фізкультурна кімната, куточок  народознавства, куточок художньої праці, куточок книги, міні-музей «Українського побуту». Працює гурток «Чарівний пензлик».

      Проте для забезпечення  належних умов функціонування навчального закладу потрібен капітальний ремонт внутрішніх приміщень закладу, овочесховища, заміна вікон та дверей, оновлення  ігрового та спортивного обладнання, підключення до мережі Інтернет.

      Вид опалення – тверде паливо.