20700 Черкаська обл., м.Сміла, вул.Незалежності 37, т. 4-10-52
e-mail: rvosmila@gmail.com

Головне меню

Ташлицький дошкільний навчальний заклад № 28 «Сонечко» Ташлицької сільської ради Смілянського району Черкаської області  

Адреса: с. Ташлик Смілянського району ,  вул. Б.Хмельницького, 18

 

    Завідувач:Личак Світлана Валеріївна

     У 1980 році було відкрите сучасне приміщення дитячого садочка, підпорядоване колгоспу «Зоря». Згодом заклад перейшов у комунальну власність Ташлицької сільської ради. В 2014 році було відновлено роботу другої групи, що дало змогу охопити дошкільною освітою всіх дітей села віком від 3 до 6 років.Дошкільнята граються, вчаться та відпочивають у затишних групових кімнатах,  спортивному та музичному залі, кімнаті дитячої творчості та «Бабусиній скарбничці» (народознавчій кімнаті), працівники мають зручні виробничі місця, кімнату психологічного розвантаження. На подвір’ї облаштовані ігровий та спортивний майданчики. В закладі встановлений піролізний котел ATMOS – 100 на твердому паливі, запущено нову опалювальну систему.

     Кількість дітей – 38.

     В закладі працює 6 педагогів, із них: вихователів – 4, музичний керівник – 1, завідувач – 1 та 7 працівників обслуговуючого персоналу.

     Наша діяльність спрямована у напрямку художньо-естетичного виховання дошкільнят. Тому й проблема, над якою  працює колектив -  «Формування гармонійного розвитку дитини через пізнання прекрасного». Основне завдання полягає в тому, щоб через щоденну гру, казку виховувати в дітей вміння сприймати, розуміти й прагнути пізнавати прекрасне в оточуючому світі, бути серед усього доброю, щирою людиною, духовно багатою, спроможною сприймати добро, красу й радість,  здатною ділитися ними ж з усіма навколо. Для дошкільнят працюють гуртки «Дивосвіт» та «Природолюб».