20700 Черкаська обл., м.Сміла, вул.Незалежності 37, т. 4-10-52
e-mail: rvosmila@gmail.com

Головне меню

     2 жовтня учні Голов’ятинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  долучилися до ІІ Всеукраїнського уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин. У школі відбулася акція "Щаслива лапа", де кожен школяр прикріпив на груди емблему "лапки", чим намагався показати толерантне та відповідальне ставлення до домашніх улюбленців.

     Уроки були проведені у всіх класах, школярі в цей день принесли до школи свої м’які іграшки котиків і собачок. Класні керівники учнів 1-4 класів провели виховні години «Вертляві хвостики», «Домашні улюбленці», діти ознайомились з оповіданням «Біла мисочка в блакитний горошок». Для учнів 5 класу класний керівник Чередниченко М.Г. провела розважально-виховний квест «Пухнасті пригоди», діти в цікавій грі дізнавалися про особливості догляду за до­машніми собаками та котами; з’ясували значення терміну «волонтери тварин»;розширювали знання про особливості пошуку загублених домашніх тварин і волонтерську діяльність;виховували дбайливе ставлення до тварин і довкілля.

     В учнів 7 класу було проведено урок доброти  «Ми відповідальні за тих, кого приручили», разом з класним керівником Салатою В.Г. діти створили презентацію «Ми відповідаємо за тих, кого приручили» та відзнайшли в мережі Інтернет соціальні ролики, що до дбайливого ставлення до тварин. Педагог-організатор Чередниченко М.Г. провела для учнів 6 та 8 класів виховні заходи «Друзі нашої оселі» та «Захист тварин –  справа честі людей».

     Класний керівник 9 класу Машкаринець І.А провела з учнями  урок доброти «Гуманне ставлення до тварин».

    Вчителі намагалися  виховувати у дітей любов до тварин, повагу до  вірності, відданості домашніх улюбленців; почуття відповідальності за приручених тварин, цінності їхнього життя, захист тварин від жорстокого поводження з ними.

 

Методист Олександра Євзюра