20700 Черкаська обл., м.Сміла, вул.Незалежності 37, т. 4-10-52
e-mail: rvosmila@gmail.com

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

 

Практичні психологи Центру функціональної психолого – педагогічної діагностики та реабілітації дітей і підлітків

       Коломієць Роман Сергійович - директор Центру ФППДРДП

        телефони: 0975281401;  40491

        ДЕМ'ЯНЕНКО  Світлана Георгіївна

        Плескачівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів –  понеділок;

        Сунківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – вівторок;

        Попівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів –  середа;

        Ковалиська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - четверг;

        Центр ФППДРДП - п'ятниця.

        ПЕХІТОВА  Людмила Петрівна

        Березняківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –понеділок, вівторок, середа;

        Малосмілянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – 1,3 вівторок;

        Великояблунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –четвер;

        Центр ФППДРДП - п'ятниця.

        МАЧУЛЬСЬКА  Галина Віталіївна

        Балаклеївська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1  ім. Є.Гуглі  –    понеділок, вівторок;

        Теклинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - 1,3 четвер;

        Малостаросільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - 2,4 четвер;

        ПМПК- середа;

        Центр ФППДРДП - п'ятниця.

        ГРИГОР'ЄВА  Анна Вікторівна

        Сердюківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – четверг;

        Мельниківка загальноосвітня школа І-ІІ ступенів –вівторок;

        Балаклеївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №2 – середа;

        Санжариська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - понеділок;

        Центр ФППДРДП - п'ятниця.

        ПОКАЗАНЬЄВА  Марина Вікторівка

        Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – понеділок;

        Ротмістрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - вівторок, середа;

        Балаклеївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №3 - четверг;

        Центр ФППДРДП - пятниця.

        ОСМОЛОВИЧ  Ольга Олександрівна

        Носачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – вівторок, середа;

        Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – понеділок; четвер;

        Центр ФППДРДП - пятниця.

        КОВАЛЬ  Марина Віталіївна

       Ташлицька  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – понеділок. четверг;

        Пастирська   загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – вівторок;

        Макіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – середа;

        Центр ФППДРДП - пятниця.

        КОМОМІЄЦЬ Роман Сергійович

        Головятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - понеділок, 1,3 середа;

        Куцівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - 2,4 середа.