20700 Черкаська обл., м.Сміла, вул.Незалежності 37, т. 4-10-52
e-mail: rvosmila@gmail.com

Головне меню

 

 

 

 

 

 

 

 

Практичні психологи Центру функціональної психолого – педагогічної діагностики та реабілітації дітей і підлітків

        БАТЮК Тетяна Миколаївна - директор Центру ФППДРДП

        телефони: 0934627505;  42398

        ГАЛУЩЕНКО Іван Микитович

        Мельниківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – вівторок;

        Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  –понеділок, середа;

        Балаклеївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 3  – четвер.

        ДЕМ'ЯНЕНКО  Світлана Георгіївна

        Голов′ятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – 1,3 понеділок;

        Плескачівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – 2,4 понеділок

        Сунківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – вівторок;

        ЦРЛ – 1,3 середа.

        Попівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – 2,4 середа;

        Залевківський НВК ДНЗ – ЗОШ І ст. – четвер.

        ПЕХІТОВА  Людмила Петрівна

        Березняківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –понеділок,середа;

        Малосмілянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів –вівторок;

        Великояблунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –четвер.

        МАЧУЛЬСЬКА  Галина Віталіївна

        Балаклеївська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1  ім. Є.Гуглі  –    понеділок, вівторок;

        Теклинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів -1,3 четвер;

        Малостаросільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів -2,4 четвер;

        ЦРЛ- середа.

        ГРИГОР'ЄВА  Анна Вікторівна

        Сердюківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – понеділок;

        Ротмістрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –вівторок;

        Пастирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –середа;

        Санжариська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - четвер.

        ХИЖНЯК  Тетяна Володимирівна

        Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – понеділок, вівторок;

        Макіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - середа, четвер;

        ОСМОЛОВИЧ  Ольга Олександрівна

        Носачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – понеділок, вівторок;

        Ташлицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – середа; четвер.

        МЕЛЬНИЧЕНКО  Ірина Віталіївна

        Ковалиська   загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – понеділок;

        Куцівська  загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – вівторок;

        Балаклеївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 2 – середа, четвер.