20700 Черкаська обл., м.Сміла, вул.Незалежності 37, т. 4-10-52
e-mail: rvosmila@gmail.com

Головне меню

 

3 червня, в 3 день роботи нашого мовного табору "Dreamland", відбулося святкове відкриття нашого табору. Глядачами нашого свята були запрошені учні початкових класів, які із зацікавленням зустріли наших іноземних гостей та навіть королеву. Діти сумлінно готувались до свята та із задоволенням брали участь у даному заході. Після обіду відбулася спортивна естафета "Від Києва до Лондона". По закінченню всі учасники були нагороджені символічними  призами.

 
 За інформацією Костянтинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів 

 


   1 червня, у перший день роботи літнього мовного табору, в Костянтинівській спеціалізованій школі відбувся День знайомства, який був дуже насичений та цікавий. Спершу, після ранкової зарядки та сніданку, ми створювали табірні постери, взяли участь у цікавому мозковому штурмі для підбору табірного девізу. Ми з ентузіазмом та цікавістю віднеслись до поставленого завдання. Окрім цього, відбулась підготовка до дня відкриття табору.

За інформацією Костянтинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів


    1 червня 2016 року на базі Ротмістрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів почав діяти табір з денним перебуванням дітей «Be Smart» (у перекладі з англійської - «Будь розумним!»), в якому школярі мають можливість не тільки відпочивати, а ще й удосконалювати навички в спілкуванні англійською мовою.

     Завданнями забезпечення гармонійного літнього відпочинку в таборі є:

•  створення у вихованців табору гарного емоційного настрою в процесі вдосконалення рівня володіння англійською мовою;

 • виховання громадянських якостей і почуттів;

 • виявлення інтересів дітей, розвиток бажання отримати нові знання.

     Але в першу чергу робота табору полягає в тому, щоб розширити світогляд, покращити знання учнів з англійської мови, формувати культуру іншомовного спілкування. Кожен день табірної зміни розпочинається зустріччю дітей із вихователем на ранковій лінійці, де директор табору оголошує план роботи на день. Лінійка продовжується цікавою ранковою розминкою англійською мовою. Перед проведенням екскурсій, рухливих ігор проводиться інструктаж з техніки безпеки. 

    Протягом тижня проводилися ігри «Compass Name Game; My Name is and I like to...» та ін., конкурс малюнків на асфальті до Дня захисту дітей, переглядали відеоролики про Україну «Ukraine is united» і англомовні країни «English-speaking countries», проводили вікторину «My Motherland» та ін. В англомовному таборі панує дружня атмосфера, діти охоче відвідують його щодня. Кожного дня з учнями проводяться заняття англійською мовою, основною метою яких є формування комунікативної компетенції.

     Вчитель Атамась А.В.приділяє особливу увагу розвитку творчих здібностей учнів, використовуючи ігри, парні та групові форми роботи, які збагачують лексичний запас учнів, формують комунікативні вміння.

                              За інформацією Ротмістрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів     


       22 квітня проведено районний фестиваль англійської мови. English Fest - це не тільки конкурси, пісні та драматизація, це можливості для  школярів – учасників з усього Смілянського району, взяти участь та продемонструвати високий рівень англійської та акторської майстерності, розмаїття костюмів і декорацій. Для вчителів цей захід -  розуміння ефективних шляхів формування  навичок  учнів  XXI  століття.


                 В Теклинській ЗОШ І-ІІ ступенів вчителями Івановською Л.О. та Цушко Т.М. проведено: «Театр-экспромт» на тему “Cinema” для учнів 1-4 класів, усний журнал «Tradition and Customs» з учнями 7 класу, вікторина «How well do you know English?» для учнів 6-9 класів.

 

За інформацією Теклинської ЗОШ І-ІІ ступенів


          У Балаклеївській ЗОШ І-ІІ ст №3 з 18 – 22 квітня відбулася декада присвячена творчості В. Шекспіра.

           

 

 


«Ми зробимо життя кращим» - ці слова пісні Майкла Джексона як найкраще відображають  настрої  свята  англійської    мови,  яке    відбулося 15 квітня 2016 року в Мельниківській школі. Дорога до свята була непростою, проте цікавою: почалося все з того, що відділ освіти Смілянської райдержадміністрації став ініціатором проведення фестивалю англійської мови серед учнів шкіл району. Саме в рамках підготовки до фестивалю мельниківські школярі активно, креативно, емоційно представляли свої номери: інсценізовані казки («Спляча красуня», «Три ведмеді»), уривки з дитячої літератури англійських авторів («Аліса в країні чудес» Льюїса Керрола»), пісенна поезія англійською мовою ( «My Bonnie», «Yesterday») та ін. Володаркою симпатій всіх присутніх стала учениця 7 класу Пята Тетяна з піснею «Big World». Проведений захід сприяв міжкультурному вихованню учнів, підвищенню в них мотивації до вивчення англійської мови, підтримці юних талантів, стимулюванню педагогів до роботи з ними.

За інформацією Мельниківської ЗОШ І-ІІ ступенів


        1 квітня - цей День не внесений ні в які календарі знаменних дат і всенародних свят, але його цілком можна віднести до міжнародних, оскільки він з однаковим успіхом відзначається і в Україні і, і в Німеччині, і в Англії, і у Франції, і в Скандинавії, і навіть на Сході.

        В одних країнах 1 квітня називають Днем сміху, в інших - Днем дурня. Принаймні, так вважають в Англії і США, а в Шотландії - «Днем зозулі», в Японії - «Днем ляльки» і зовсім вже неделікатно називають своє першоквітневе свято жартів в Італії - «День дурня». В Україні ж це «День сміху». Правда, не дарма стверджує народ: коли на носі квітень, нікому не вір! Ось і учні 8 класу Тернівської ЗОШ І-ІІІ ступенів вирішили докладніше познайомитись із цим святом та весело провести урок англійської мови.

       Учні подорожували гумористичними станціями : «Зарядка для язика» (читання скоромовок), «Ерудит» (розгадування кросвордів), «Показуха», «Гумористичний калейдоскоп» (жартівливі віршики). Ніхто не залишився байдужим та сумним !

За інформацією Тернівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів


         24 квітня 2016 року у Попівській ЗОШ І-ІІ ступенів проведено  відкритий урок у 5 класі з англійської мови на тему "Моя сімя". Діти виконали міні-проектну роботу, вдосконалювали діалогічне мовлення, співали пісні на англійській мові.  

 

 

За інформацією

Попівської ЗОШ І-ІІ ступенів


          Перегляд кіно- та мультиплікаційних фільмів англійською мовою з подальшим обговорення  у Сунківській ЗОШ І-ІІІ ступенів 21.03.2016 ( вчитель англійської мови Хриптулова І.І.)

За інформацією

Сунківської ЗОШ І-ІІІ ступенів


         В  Макіївській  ЗОШ І-ІІІ ступенів 21 березня 2016 року відбувся конкурс на краще  знання  англійських прислів’їв. Переможці: Керекеша Ірина  (7 клас), Щербак   Євгенія,  Сухоставець Тетяна,  Єрмоленко Вікторія, Руденко Євген ( 8 клас), Крамар Юлія  (9 клас).

За інформацією

Макіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів


         18 березня 2016 року в Березняківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся конкурс “Весела кругосвітка”. Учні 5 – 11 класів взяли участь у конкурсі театралізованих композицій та представили 7 англомовних країн: Великобританію, Ірландію, Канаду, Ямайку, Нігерію, Зімбабве та Сінгапур. Кожен клас знайомив глядачів з культурою та традиціями англомовних країн. Діти підготували цікаві презентації, які велись як українською так і англійською мовою. Це дало учням змогу не лише зануритися в мовне середовище, а й перевірити свої знання з англійської мови та застосувати  їх на практиці. Також окрасою конкурсу стали національні костюми, танці та музика.

          Загалом виступи усіх учасників виявилися яскравими та цікавими. Учні, яким вдалося представити свої країни найкраще, були відзначені грамотами. Але неможна не відзначити старання усіх учасників та організаторів конкурсу, які приклали багато зусиль до створення цього свята.

 

 

 

 

За інформацією

Березняківської ЗОШ І-ІІІ ступенів


      18 березня 2016 року у Великояблунівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено позашкільний захід на тему «Заочна подорож по Великобританії», присвячений року англійської мови, на якому були присутні вчителі іноземних мов Смілянського району.

         Учні розповідали на англійській мові про географічне положення, клімат, політичний устрій, народи, які проживають у Великобританії, їхні традиції та культуру. Учні 6 та 7 класів підготували розповіді про визначні місця Лондона – столицю Великобританії. Старшокласники говорили про важливість вивчення англійської мови, тому що це мова світової літератури - мова В.Шекспіра, Ч.Діккенса, В.Скотта, А.Крісті та багатьох інших видатних англійських письменників. Учні 8 - 9 класів розповіли про творчість В. Шекспіра, поставили сценку з трагедії «Король Лір» на англійській мові, читали сонети В. Шекспіра на англійській, українській та російській мовах, розповідали про фестивалі, які проводяться у Великобританії, танцювали та виконували пісні на англійській мові.

       Активними учасниками заходу були Яна Горобенко, Настя Чабан, Ілля Скалозуб, Юлія Луценко, Таня Демиденко, Іра Вовк, ансамбль дівчат «Веснянка». Серед молодших школярів гарно виступили Юліана Огурна, Валерія Пилипенко, Артур Слободяник. Окрема подяка ведучим заходу Бондаренко Валентині та Капітан Юлії. Глядачі отримали масу задоволення, а діти подяку за свою яскравість і талановитість.

 

 

 

 

За інформацією

Великояблунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів


St Patrick's day.

  17 березня - День покровителя Ірландії. Це свято відзначається  не тільки в самій Ірландії, а й майже в кожній англомовній країні. Зазвичай проводяться гучні святкування, паради та феєрверки. Так і в Балаклеївській ЗОШ І-ІІ ступенів № 2 учні ознайомилися з цим веселим святом, виготовили стінгазету,  прослухали та вивчили віршики, пісні, переглянули мультфільм, ознайомилися з національним ірландським танцем та навіть спробували затанцювати. Учні початкових класів малювали малюнки та грали в ігри, старші учні мали уроки-подорожі, переглядали презентації, розгадували кросворди, грали в БІНГО. В День Святого Патрика кожен перетворюється за бажанням на почесного ірландця.

 

 

 

 

За інформацією

Балаклеївської ЗОШ І-ІІ ступенів №2

 

 


        В Теклинській ЗОШ І-ІІ ступенів  16.02. 2016   учителі англійської мови Івановська Л.О. та  Цушко  Т.М.  організували  фонетичні  ігри з учнями початкових  класів  «Happy English Alphabet for children»,   а    19.02.2016,   з учнями 6, 7 класів  - урок-вікторину «In the Magic Land of English».

 

За інформацією

Теклинської ЗОШ І-ІІ ступенів

 

 


          Для учнів Ташлицької ЗОШ I-III ст., які хочуть поглибити знання з англійської мови, в шкільній бібліотеці оформлена і працює книжкова виставка. На ній представлена художня література англійською мовою. Є книги різних жанрів та складності. Виставка розрахована як для досвідчених знавців англійської мови, так і для дітей – початківців.

За інформацією

Ташлицької ЗОШ І-ІІІ ступенів


Я люблю англійську мову

Учні Балаклеївської загальноосвітньої школи I-IІ ступенів №3 взяли участь у шкільному   мовному заході «Я люблю англійську мову». Діти 5х -9х класів обирали   теми, які найбільше їх зацікавили, створювали  власні проекти англійською  мовою та презентували їх. Роботи учнів були представлені на шкільній  виставці. Усі проекти відзначалися творчим підходом. Найкращими  визнані   проекти Анни Усенко, учениці 6 класу. Найактивніше брали участь у розробці проектів учні 5-го класу.

 

 

 

 

 

 

 

 

За інформацією

Балаклеївської ЗОШ І-ІІ ступенів №3


      У Малостаросільській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів протягом березня проходять музично – ігрові уроки для учнів 1 – 4 класів на тему: «У світі цікавої англійської».

 

 

 

 


     4 березня 2016 року у Березняківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів пройшов урочистий захід присвячений дню 8 березня. Щорічно це свято відзначають у багатьох країнах світу.

     Не могли обійти стороною це свято учні 7 класу. Приурочивши свято 8 березня до Року англійської мови, учні підготували плакати, малюнки, привітання та флешмоб на англійській мові, що не могло не викликати великого інтересу з боку інших учнів школи. Сама підготовка та створення такого роду привітань сприяли тому що у дітей з’явилося більше бажання та прагнення щодо вивчення англійської мови.

 

 

За інформацією

Березняківської ЗОШ І-ІІІ ступенів


       12 лютого 2016 року в рамках тижня англійської мови у Ташлицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проведено засідання групи “GreenClub” серед учнів 11 класу, під час якого учасники взяли участь: в обговоренні актуальних екологічних проблем та шляхів їх вирішення; фото-презентації наслідків діяльності людини на довкілля; змаганні на найкращого читця скоромовок англійською мовою на екологічну тематику; виготовленні стінгазети “Save the World”.

За інформацією

Ташлицької ЗОШ І-ІІІ ступенів


      12.02.2016 р. в Куцівській загальноосвітній школі І-ІІ ст.. проведено інтегрований захід «На крилах кохання», який підготували вчитель англійської мови Усенко Т. Й. та педагог-організатор Бутрик Н. В. Прозвучали поетичні та прозові твори про кохання українських та англійських майстрів слова, легенда щодо походження Дня святого Валентина, ліричні пісні. На святі лунала українська та англійська мови.

          Позитивних емоцій додали конкурси між утвореними романтичними парами, зокрема конкурс «Етикет», «Знання - сила», «Солодкий мандарин», «Справжній кулінар», «Стріла Амура».

За інформацією

Куцівської ЗОШ І-ІІ ступенів

 

 

 

 

 

 

 


    14 лютого - День святого Валентина, Міжнародний день закоханих і люблячих. В європейській культурі це свято відоме дуже давно.  Напередодні учні Балаклеївської ЗОШ І-ІІ ступенів № 2 ознайомилися з походженням та традиціями відзначення  цього свята, англійською мовою декламували вірші, співали пісні, брали участь у майстер класі з виготовлення валентинок, учасники гуртка розіграли сценку. В кінці дня учні обмінялися святковими листівками.

 


15.02.2016 в Макіївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулися конкурси на кращого знавця вірша англійською мовою для 1-4 класів та на кращий переклад англійської поезії (В. Шекспір “ Age  and  Youth ”) для учнів 7-9 класів.

     Під час проведення відкритого виховного заходу «St. Valentine’s Day» у Березняківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  учні на англійській мові читали вірші, співали пісні, розгадували ребуси  про кохання.

      У шкільних бібліотеках Костянтинівської спеціалізованої та Сунківської загальноосвітньої шкіл І-ІІІ ступенів організовані виставки присвячені відзначенню Року англійської мови.