20700 Черкаська обл., м.Сміла, вул.Незалежності 37, т. 4-10-52
e-mail: rvosmila@gmail.com

Головне меню

       22 листопада 2017 року на базі Балаклеївської загальноосвітньої школи №3 I-II ступенів відбувся семінар учителів української мови і літератури з теми: «Формування ключових компетентностей учнів шляхом  впровадження технології розвитку критичного мислення на уроках української мови і літератури». Учасники, орієнтуючись у великому потоці інформації, з якою їх познайомила учитель Балаклеївської загальноосвітньої школи I-II ступенів №3 Бардіна А.А., осмислили та використали методи і прийоми технології критичного мислення на різних фазах уроку (актуалізація, побудова знань, консулізація). Учителі працюючи в парах, групах створювали постер, кластер, санквейн, кронсес, асоціативні схеми, діаграму Вена та інші.

     Цього разу в нашій школі знову відбулась зустріч із волонтерами самооборони Смілянського майдану "Січ", а привід - Пасхальна передача смаколиків для солдат та відкриття пам’ятної відзнаки. На дану зустріч було запрошено: сільського голову Гончаренко Н.В.,  місцевого воїна АТО полковника запасу ЗСУ Вдовенка О.О., жителів села. Дійство розпочалось зі вступного слова директора школи Гнатенко В.А., продовженням стало колективне виконання Державного гімну України та хвилина мовчання на честь загиблих солдат, що боронили нас. Далі продовжив виступ голова об’єднання ветеранів АТО  Черкаської області Байда О.С.

    Балаклеївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №2 широко знана в Україні, як  активний учасник  Україно-Шведського проекту «Освіта для сталого розвитку», спрямованого  на формування у школярів сталого, екологічного стилю повсякденного життя.
     На базі навчального закладу створено «Шкільне  лісництво», діяльністю якого уже  понад 10 років опікується   ДП «Смілянське лісове господарство» (керівник Сегеда Ю.Ю.). У школі впроваджуються  елементи козацької педагогіки у тісній співпраці з Народною академією Українського козацтва  та Смілянським  козацьким полком  «Горішні  плавні» (отаман Мешедченко І.Є.) .

   У вересні цього року зусиллями Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Міністерства освіти і науки України та штабу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») проведено збір активістів гри –  Школу джур козацьких, яка відбулася в центральному таборі туристського активу учнів України в с. Осій  Іршавського району Закарпатської області.

        У складі делегації  Черкаської області на заході побувала Доброштан Аліна, учениця Тернівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

14 жовтня – Покрова Пресвятої Богородиці та День українського козацтва. Для українських козаків день Покрови Божої Матері був найбільш шанованим святом. В цей день у козаків відбувалися вибори нового отамана. Козаки вірили, що свята Покрова охороняє їх, а Пресвяту Богородицю вважали своєю Заступницею і Покровителькою.

  12 жовтня 2016 року учні Ротмістрівської та Носачівської загальноосвітніх  шкіл І-ІІІ ступенів з привітальною програмою до Дня захисника України відвідали в\ч А3335 м.Сміли.

     На КПП гостей зустрів черговий, який провів їх на територію. Там майбутніх захисників України дуже тепло привітали заступник командира в/ч та військовослужбовці. О.Краснокутський, учень 11 класу Ротмістрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів: «Тільки зайшовши до цієї військової частини, можна відчути справжній армійський дух, насичений дисципліною та патріотизмом».

  22 вересня, у День партизанської слави з почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками.

       Не забудь, не забудь
Юних днів, днів весни, –
Путь життя, темну путь
Проясняють вони.

                                                         Іван Франко

     В Балаклеївській ЗОШ №3 21 вересня, відбулась всеукраїнська акція «Голуб миру», учні школи підготували виставку малюнків на тему «День миру», також було проведено флеш-моб в якому взяли участь всі діти школи, побудувавши фігуру голуба та зробивши надпис з рушників ми за мир.

 

 

 
      Людині, якщо вона має стати  справжньою людиною, необхідно здобути освіту. Здобувати освіту 2016- 2017 навчальному році в Балаклеївську загальноосвітню школу
 І-ІІ ступенів №3 прийшло 5 веселих, допитливих, непосидючих першокласників.
Підсумком адаптаційного періоду було дійство  «Посвята в першокласники». Тут діти  показали свої перші знання та вміння: відгадували загадки, добирали влучні вислови, називали слова ввічливості, співали пісні та декламували вірші. Цікаво пройшло посвячення в однокашники, коли діти з однієї миски їли справжню українську кашу, до якої запрошували батьки із словами благословення для своїх дітей:
          Хто стільки з‘їсть крупинок,
          Той матиме стільки гарних оцінок,